ERJ-S12D90R9U
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 1812 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 90
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-S12D90R9U.pdf2.ERJ-S12D90R9U.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-S12D90R9U
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-S12D90R9U Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 370845 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-S12D90R9U.pdf2.ERJ-S12D90R9U.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 90.9 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα ERJS12D90R9U
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 90.9 Ohms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film