ERJ-S08J621V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-S08J621V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 620 OHM 5% 1/4W 1206
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-S08J621V
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-S08J621V Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή RES SMD 620 OHM 5% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.25W, 1/4W
Τάσης - Ανάλυση 1206 Πάχος (Max) ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά ERJ
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 1206 (3216 Metric)
Άλλα ονόματα ERJS08J621V Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ERJ-S08J621V Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 620 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Περιγραφή RES SMD 620 OHM 5% 1/4W 1206 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film