ERJ-S08D61R9V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 1206 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 61
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-S08D61R9V.pdf2.ERJ-S08D61R9V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-S08D61R9V
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-S08D61R9V Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 1202878 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-S08D61R9V.pdf2.ERJ-S08D61R9V.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 61.9 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα ERJS08D61R9V
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 61.9 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film