ERJ-S06D20R5V
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 0805 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 20
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-S06D20R5V.pdf2.ERJ-S06D20R5V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-S06D20R5V
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-S06D20R5V Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 1545425 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-S06D20R5V.pdf2.ERJ-S06D20R5V.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 20.5 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα ERJS06D20R5V
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 20.5 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film