ERJ-S03D43R2V
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 43
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-S03D43R2V.pdf2.ERJ-S03D43R2V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-S03D43R2V
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-S03D43R2V Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 2201524 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-S03D43R2V.pdf2.ERJ-S03D43R2V.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 43.2 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα ERJS03D43R2V
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 43.2 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film