ERJ-S02F3162X
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-S02F3162X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 31.6K OHM 1% 1/10W 0402
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-S02F3162X
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-S02F3162X Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή RES SMD 31.6K OHM 1% 1/10W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.1W, 1/10W
Τάσης - Ανάλυση 0402 Πάχος (Max) ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά ERJ
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0402 (1005 Metric)
Άλλα ονόματα ERJS02F3162X Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ERJ-S02F3162X Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm)
Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 31.6k Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Περιγραφή RES SMD 31.6K OHM 1% 1/10W 0402 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film