ERJ-S02D51R1X
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 0402 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 51
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-S02D51R1X.pdf2.ERJ-S02D51R1X.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-S02D51R1X
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-S02D51R1X Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 1104725 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-S02D51R1X.pdf2.ERJ-S02D51R1X.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 51.1 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα ERJS02D51R1X
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 51.1 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film