ERJ-PA3D3900V
PanasonicPanasonic
ERJ-PA3D3900V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 390 OHM 0.5% 1/4W 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-PA3D3900V.pdf2.ERJ-PA3D3900V.pdf3.ERJ-PA3D3900V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-PA3D3900V
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-PA3D3900V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 390 OHM 0.5% 1/4W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 390 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 390 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Σύνθεση Thick Film