ERJ-P14J7R5U
PanasonicPanasonic
ERJ-P14J7R5U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 7.5 OHM 5% 1/2W 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-P14J7R5U.pdf2.ERJ-P14J7R5U.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-P14J7R5U
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-P14J7R5U Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 7.5 OHM 5% 1/2W 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1667246 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-P14J7R5U.pdf2.ERJ-P14J7R5U.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -100/ +600ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 7.5 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα P7.5ASDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 7.5 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film