ERJ-P08J303V
PanasonicPanasonic
ERJ-P08J303V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 30K OHM 5% 2/3W 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-P08J303V.pdf2.ERJ-P08J303V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-P08J303V
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-P08J303V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 30K OHM 5% 2/3W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3119667 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-P08J303V.pdf2.ERJ-P08J303V.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 30 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.667W, 2/3W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα P30KALCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 30 kOhms ±5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film