ERJ-P08D33R0V
PanasonicPanasonic
ERJ-P08D33R0V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 33 OHM 0.5% 2/3W 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-P08D33R0V.pdf2.ERJ-P08D33R0V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-P08D33R0V
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-P08D33R0V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 33 OHM 0.5% 2/3W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1406143 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-P08D33R0V.pdf2.ERJ-P08D33R0V.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 33 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.667W, 2/3W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα P16079DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 33 Ohms ±0.5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film