ERJ-MFBAF10MX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 0402 CURRENT SENSING RES. 1%, 0.
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-MFBAF10MX.pdf2.ERJ-MFBAF10MX.pdf3.ERJ-MFBAF10MX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-MFBAF10MX
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-MFBAF10MX Κατασκευαστής Panasonic
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 10 mOhms
Ισχύς (Watts) 0.333W, 1/3W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα P123665CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 33 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10 mOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Σύνθεση Metal Foil