ERJ-M1WTF1M5U
PanasonicPanasonic
ERJ-M1WTF1M5U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES 0.0015 OHM 1% 1W 2512
Φύλλα δεδομένων: ERJ-M1WTF1M5U.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-M1WTF1M5U
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-M1WTF1M5U Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 0.0015 OHM 1% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 379548 pcs Φύλλο δεδομένων ERJ-M1WTF1M5U.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας 250/ +450ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 1.5 mOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Αλλα ονόματα ERJM1WTF1M5U
P1.5NDTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 170°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 31 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.043" (1.10mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Element Σύνθεση Metal Element