ERJ-L14UJ91MU
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 0.091 OHM 5% 1/3W 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-L14UJ91MU.pdf2.ERJ-L14UJ91MU.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-L14UJ91MU
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-L14UJ91MU Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 0.091 OHM 5% 1/3W 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 859700 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-L14UJ91MU.pdf2.ERJ-L14UJ91MU.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 91 mOhms
Ισχύς (Watts) 0.333W, 1/3W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα ERJL14UJ91MU
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 91 mOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film