ERJ-L12UJ28MU
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 0.028 OHM 5% 1/2W 1812
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-L12UJ28MU.pdf2.ERJ-L12UJ28MU.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-L12UJ28MU
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-L12UJ28MU Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 0.028 OHM 5% 1/2W 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 275991 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-L12UJ28MU.pdf2.ERJ-L12UJ28MU.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 28 mOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα ERJL12UJ28MU
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 28 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film