ERJ-L06UJ79MV
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-L06UJ79MV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 0.079 OHM 5% 1/4W 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-L06UJ79MV.pdf2.ERJ-L06UJ79MV.pdf3.ERJ-L06UJ79MV.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-L06UJ79MV
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-L06UJ79MV Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή RES SMD 0.079 OHM 5% 1/4W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.25W, 1/4W
Τάσης - Ανάλυση 0805 Πάχος (Max) ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά ERJ
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0805 (2012 Metric)
Άλλα ονόματα ERJL06UJ79MV Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ERJ-L06UJ79MV Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 0.079 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Περιγραφή RES SMD 0.079 OHM 5% 1/4W 0805 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film