ERJ-B3BJ1R8V
PanasonicPanasonic
ERJ-B3BJ1R8V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1.8 OHM 1/3W 0805 WIDE
Φύλλα δεδομένων: ERJ-B3BJ1R8V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-B3BJ1R8V
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-B3BJ1R8V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 1.8 OHM 1/3W 0805 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 510180 pcs Φύλλο δεδομένων ERJ-B3BJ1R8V.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0508 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 1.8 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.333W, 1/3W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Αλλα ονόματα ERJB3BJ1R8V
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.8 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film