ERJ-B1AJ152U
PanasonicPanasonic
ERJ-B1AJ152U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1.5K OHM 1W 2010 WIDE
Φύλλα δεδομένων: ERJ-B1AJ152U.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-B1AJ152U
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-B1AJ152U Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 1.5K OHM 1W 2010 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 372934 pcs Φύλλο δεδομένων ERJ-B1AJ152U.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1020 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 1.5 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Αλλα ονόματα ERJB1AJ152U
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.030" (0.75mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.5 kOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film