ERJ-A1BF2R0U
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 2 OHM 1.33W 2512 WIDE
Φύλλα δεδομένων: ERJ-A1BF2R0U.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-A1BF2R0U
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-A1BF2R0U Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 2 OHM 1.33W 2512 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 180897 pcs Φύλλο δεδομένων ERJ-A1BF2R0U.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 2 Ohms
Ισχύς (Watts) 1.33W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Convex Αλλα ονόματα ERJA1BF2R0U
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2 Ohms ±1% 1.33W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Convex Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film