ERJ-8ENF1181V
PanasonicPanasonic
ERJ-8ENF1181V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1.18K OHM 1% 1/4W 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-8ENF1181V.pdf2.ERJ-8ENF1181V.pdf3.ERJ-8ENF1181V.pdf4.ERJ-8ENF1181V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-8ENF1181V
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-8ENF1181V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 1.18K OHM 1% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 1.18 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)