ERJ-6RBD1822V
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 18.2K OHM 0.5% 1/10W 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-6RBD1822V.pdf2.ERJ-6RBD1822V.pdf3.ERJ-6RBD1822V.pdf4.ERJ-6RBD1822V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-6RBD1822V
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-6RBD1822V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 18.2K OHM 0.5% 1/10W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 18.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα ERJ6RBD1822V
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 18.2 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film