ERJ-3RBD1960V
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 196 OHM 0.5% 1/10W 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-3RBD1960V.pdf2.ERJ-3RBD1960V.pdf3.ERJ-3RBD1960V.pdf4.ERJ-3RBD1960V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-3RBD1960V
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-3RBD1960V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 196 OHM 0.5% 1/10W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 196 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα ERJ3RBD1960V
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 196 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film