ERJ-3EKF13R0V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-3EKF13R0V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 13 OHM 1% 1/10W 0603
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-3EKF13R0V
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-3EKF13R0V Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή RES SMD 13 OHM 1% 1/10W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.1W, 1/10W
Τάσης - Ανάλυση 0603 Πάχος (Max) ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά ERJ
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® Πόλωση 0603 (1608 Metric)
Άλλα ονόματα P13.0HDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 41 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ERJ-3EKF13R0V Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200 FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 13 Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Περιγραφή RES SMD 13 OHM 1% 1/10W 0603 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film