ERJ-2RHD3741X
PanasonicPanasonic
ERJ-2RHD3741X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES 3.74K OHM 0.5% 1/16W 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-2RHD3741X.pdf2.ERJ-2RHD3741X.pdf3.ERJ-2RHD3741X.pdf4.ERJ-2RHD3741X.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-2RHD3741X
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-2RHD3741X Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 3.74K OHM 0.5% 1/16W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 3.74 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα ERJ2RHD3741X
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3.74 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film