ERJ-2GEJ9R1X
PanasonicPanasonic
ERJ-2GEJ9R1X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 9.1 OHM 5% 1/10W 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-2GEJ9R1X.pdf2.ERJ-2GEJ9R1X.pdf3.ERJ-2GEJ9R1X.pdf4.ERJ-2GEJ9R1X.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-2GEJ9R1X
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-2GEJ9R1X Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 9.1 OHM 5% 1/10W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -100/ +600ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 9.1 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα ERJ2GEJ9R1X
P9.1JTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 9.1 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film