ERJ-2BQJR43X
PanasonicPanasonic
ERJ-2BQJR43X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES 0.43 OHM 5% 1/6W 0402
Φύλλα δεδομένων: ERJ-2BQJR43X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-2BQJR43X
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-2BQJR43X Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 0.43 OHM 5% 1/6W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2876913 pcs Φύλλο δεδομένων ERJ-2BQJR43X.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 430 mOhms
Ισχύς (Watts) 0.167W, 1/6W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα ERJ2BQJR43X
P17350TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 43 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 430 mOhms ±5% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Σύνθεση Thick Film