ERJ-1TNF11R0U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TNF11R0U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 11 OHM 1% 1W 2512
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-1TNF11R0U
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-1TNF11R0U Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 11 OHM 1% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 11 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)