ERJ-1TNF1151U
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-1TNF1151U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1.15K OHM 1% 1W 2512
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-1TNF1151U.pdf2.ERJ-1TNF1151U.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-1TNF1151U
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-1TNF1151U Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή RES SMD 1.15K OHM 1% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 590654 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-1TNF1151U.pdf2.ERJ-1TNF1151U.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 1W
Τάσης - Ανάλυση 2512 Πάχος (Max) ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Σειρά ERJ
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 2512 (6432 Metric)
Άλλα ονόματα ERJ1TNF1151U
PT1.15KAFTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ERJ-1TNF1151U Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200 FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 1.15k Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Περιγραφή RES SMD 1.15K OHM 1% 1W 2512 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film