ERJ-1GNJ274C
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-1GNJ274C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 270K OHM 5% 1/20W 0201
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
65535 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-1GNJ274C
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-1GNJ274C Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή RES SMD 270K OHM 5% 1/20W 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.05W, 1/20W
Τάσης - Ανάλυση 0201 Πάχος (Max) ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά ERJ
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0201 (0603 Metric)
Άλλα ονόματα ERJ1GNJ274C Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ERJ-1GNJ274C Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.010" (0.26mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200 FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 270k Ohm ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Περιγραφή RES SMD 270K OHM 5% 1/20W 0201 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film