ERJ-1GNJ243C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GNJ243C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 24K OHM 5% 1/20W 0201
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-1GNJ243C
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-1GNJ243C Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 24K OHM 5% 1/20W 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 24 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.05W, 1/20W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα ERJ-1GNJ243C-ND
ERJ1GNJ243C
P123284TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.010" (0.26mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 24 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film