ERJ-1GNJ121C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GNJ121C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 120 OHM 5% 1/20W 0201
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-1GNJ121C.pdf2.ERJ-1GNJ121C.pdf3.ERJ-1GNJ121C.pdf4.ERJ-1GNJ121C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-1GNJ121C
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-1GNJ121C Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 120 OHM 5% 1/20W 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 120 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.05W, 1/20W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα P123233DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.010" (0.26mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 120 Ohms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Σύνθεση Thick Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ERJ-1GNJ122C
ERJ-1GNJ122C
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: RES SMD 1.2K OHM 5% 1/20W 0201
Κατεβάστε: ERJ-1GNJ122C.pdf
RFQ
ERJ-1GNJ114C
ERJ-1GNJ114C
Κατασκευαστές: Panasonic Electronic Components
Περιγραφή: RES SMD 110K OHM 5% 1/20W 0201
Κατεβάστε: ERJ-1GNJ114C.pdf
RFQ
ERJ-1GNJ121C
ERJ-1GNJ121C