ERJ-1GEJ434C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GEJ434C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 430K OHM 5% 1/20W 0201
Φύλλα δεδομένων: ERJ-1GEJ434C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-1GEJ434C
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-1GEJ434C Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 430K OHM 5% 1/20W 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4268146 pcs Φύλλο δεδομένων ERJ-1GEJ434C.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 430 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.05W, 1/20W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα P430KAGDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.010" (0.26mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 430 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film