ERJ-1GEJ275C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GEJ275C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 2.7M OHM 5% 1/20W 0201
Φύλλα δεδομένων: ERJ-1GEJ275C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-1GEJ275C
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-1GEJ275C Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 2.7M OHM 5% 1/20W 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5104630 pcs Φύλλο δεδομένων ERJ-1GEJ275C.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -400/ +150ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 2.7 MOhms
Ισχύς (Watts) 0.05W, 1/20W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα P2.7MAGCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.010" (0.26mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.7 MOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film