ERJ-1GEJ184C
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-1GEJ184C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 180K OHM 5% 1/20W 0201
Φύλλα δεδομένων: ERJ-1GEJ184C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-1GEJ184C
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-1GEJ184C Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή RES SMD 180K OHM 5% 1/20W 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4863305 pcs Φύλλο δεδομένων ERJ-1GEJ184C.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.05W, 1/20W
Τάσης - Ανάλυση 0201 Πάχος (Max) ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά ERJ
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® Πόλωση 0201 (0603 Metric)
Άλλα ονόματα P180KAGDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ERJ-1GEJ184C Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.010" (0.26mm)
Χαρακτηριστικά - FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 180k Ohm ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Περιγραφή RES SMD 180K OHM 5% 1/20W 0201 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film