ERJ-1GEF12R0C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GEF12R0C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 12 OHM 1% 1/20W 0201
Φύλλα δεδομένων: ERJ-1GEF12R0C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-1GEF12R0C
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-1GEF12R0C Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 12 OHM 1% 1/20W 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2591202 pcs Φύλλο δεδομένων ERJ-1GEF12R0C.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 12 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.05W, 1/20W Συσκευασία Original-Reel®