ERJ-14NF11R8U
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-14NF11R8U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 11.8 OHM 1% 1/2W 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.ERJ-14NF11R8U.pdf2.ERJ-14NF11R8U.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-14NF11R8U
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-14NF11R8U Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή RES SMD 11.8 OHM 1% 1/2W 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2956551 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERJ-14NF11R8U.pdf2.ERJ-14NF11R8U.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.5W, 1/2W
Τάσης - Ανάλυση 1210 Πάχος (Max) ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά ERJ
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 1210 (3225 Metric)
Άλλα ονόματα ERJ14NF11R8U
P11.8AATR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ERJ-14NF11R8U Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200 FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 11.8 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Περιγραφή RES SMD 11.8 OHM 1% 1/2W 1210 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film