ERJ-14BQFR33U
PanasonicPanasonic
ERJ-14BQFR33U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES 0.33 OHM 1% 1/2W 1210
Φύλλα δεδομένων: ERJ-14BQFR33U.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERJ-14BQFR33U
Αριθμός εξαρτήματος ERJ-14BQFR33U Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 0.33 OHM 1% 1/2W 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 586363 pcs Φύλλο δεδομένων ERJ-14BQFR33U.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά ERJ Λειτουργία του πίνακα 330 mOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα P15977CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 330 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film