ERD-S1TJ1R3V
PanasonicPanasonic
ERD-S1TJ1R3V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES 1.3 OHM 1/2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ERD-S1TJ1R3V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERD-S1TJ1R3V
Αριθμός εξαρτήματος ERD-S1TJ1R3V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 1.3 OHM 1/2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5984 pcs Φύλλο δεδομένων ERD-S1TJ1R3V.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±350ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Σειρά ERDS1 Λειτουργία του πίνακα 1.3 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα ERDS1TJ1R3V
P1.3BBTB
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.3 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film