ERA-W27J560X
PanasonicPanasonic
ERA-W27J560X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES TEMP SENS 56 OHM 5% 1/32W
Φύλλα δεδομένων: ERA-W27J560X.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERA-W27J560X
Αριθμός εξαρτήματος ERA-W27J560X Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES TEMP SENS 56 OHM 5% 1/32W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5683 pcs Φύλλο δεδομένων ERA-W27J560X.pdf
Τύπος Temperature Sensitive Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας 2700ppm/°C Σειρά ERAW
Λειτουργία του πίνακα 56 Ohms Ισχύς (Watts) 0.03W, 1/32W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα ERAW27J560X
P56CLTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή 56 Ohms ±5% 0.03W, 1/32W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 2700ppm/°C Surface Mount Σύνθεση Metal Film