ERA-V27J122V
PanasonicPanasonic
ERA-V27J122V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES TEMP SENS 1.2K OHM 5% 1/16W
Φύλλα δεδομένων: ERA-V27J122V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERA-V27J122V
Αριθμός εξαρτήματος ERA-V27J122V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES TEMP SENS 1.2K OHM 5% 1/16W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 511087 pcs Φύλλο δεδομένων ERA-V27J122V.pdf
Τύπος Temperature Sensitive Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας 2700ppm/°C Σειρά ERAV
Λειτουργία του πίνακα 1.2 kOhms Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα ERAV27J122V
P1.2KCGTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή 1.2 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 2700ppm/°C Surface Mount Σύνθεση Metal Film