ERA-S39J5R6V
PanasonicPanasonic
ERA-S39J5R6V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES TEMP SENS 5.6 OHM 5% 1/10W
Φύλλα δεδομένων: ERA-S39J5R6V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERA-S39J5R6V
Αριθμός εξαρτήματος ERA-S39J5R6V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES TEMP SENS 5.6 OHM 5% 1/10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5916 pcs Φύλλο δεδομένων ERA-S39J5R6V.pdf
Τύπος Temperature Sensitive Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας 3900ppm/°C Σειρά ERAS
Λειτουργία του πίνακα 5.6 Ohms Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα ERAS39J5R6V
P5.6CETR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή 5.6 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 3900ppm/°C Surface Mount Σύνθεση Metal Film