ERA-S15J102V
PanasonicPanasonic
ERA-S15J102V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES TEMP SENS 1K OHM 5% 1/10W
Φύλλα δεδομένων: ERA-S15J102V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERA-S15J102V
Αριθμός εξαρτήματος ERA-S15J102V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES TEMP SENS 1K OHM 5% 1/10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5864 pcs Φύλλο δεδομένων ERA-S15J102V.pdf
Τύπος Temperature Sensitive Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας 1500ppm/°C Σειρά ERAS
Λειτουργία του πίνακα 1 kOhms Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα ERAS15J102V
P1.0KCBTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή 1 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 1500ppm/°C Surface Mount Σύνθεση Metal Film