ERA-8ARW1651V
PanasonicPanasonic
ERA-8ARW1651V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1.65KOHM 0.05% 1/4W 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.ERA-8ARW1651V.pdf2.ERA-8ARW1651V.pdf3.ERA-8ARW1651V.pdf4.ERA-8ARW1651V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERA-8ARW1651V
Αριθμός εξαρτήματος ERA-8ARW1651V Κατασκευαστής Panasonic
Ανοχή ±0.05% Συντελεστής θερμοκρασίας ±10ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά ERA-8A Λειτουργία του πίνακα 1.65 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα ERA-8ARW1651V-ND
ERA8ARW1651V
P18773TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200 Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1.65 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Σύνθεση Thin Film