ERA-8AEB9093V
PanasonicPanasonic
ERA-8AEB9093V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 909K OHM 0.1% 1/4W 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.ERA-8AEB9093V.pdf2.ERA-8AEB9093V.pdf3.ERA-8AEB9093V.pdf4.ERA-8AEB9093V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERA-8AEB9093V
Αριθμός εξαρτήματος ERA-8AEB9093V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 909K OHM 0.1% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά ERA-8A Λειτουργία του πίνακα 909 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)