ERA-6YKD164V
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RESISTOR METAL FILM
Φύλλα δεδομένων: ERA-6YKD164V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERA-6YKD164V
Αριθμός εξαρτήματος ERA-6YKD164V Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 5559 pcs Φύλλο δεδομένων ERA-6YKD164V.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά ERA-6Y Λειτουργία του πίνακα 160 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα ERA6YKD164V
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 160 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film