ERA-2HRB5110X
PanasonicPanasonic
ERA-2HRB5110X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 511 OHM 0.1% 1/16W 0402
Φύλλα δεδομένων: ERA-2HRB5110X.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERA-2HRB5110X
Αριθμός εξαρτήματος ERA-2HRB5110X Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 511 OHM 0.1% 1/16W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4938 pcs Φύλλο δεδομένων ERA-2HRB5110X.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±10ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά ERA-2H Λειτουργία του πίνακα 511 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα ERA2HRB5110X
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 511 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Σύνθεση Thin Film