ERA-2HKD13R3P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 0.25% 1/16W 0402
Φύλλα δεδομένων: ERA-2HKD13R3P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERA-2HKD13R3P
Αριθμός εξαρτήματος ERA-2HKD13R3P Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 4521 pcs Φύλλο δεδομένων ERA-2HKD13R3P.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά ERA-2H Λειτουργία του πίνακα 13.3 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα ERA2HKD13R3P
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 13.3 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Σύνθεση Thin Film