ELJ-RE3N9JFA
PanasonicPanasonic
ELJ-RE3N9JFA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.9NH 450MA 150 MOHM
Φύλλα δεδομένων: ELJ-RE3N9JFA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELJ-RE3N9JFA
Αριθμός εξαρτήματος ELJ-RE3N9JFA Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 3.9NH 450MA 150 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4557 pcs Φύλλο δεδομένων ELJ-RE3N9JFA.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 (1608 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RE
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 9 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα ELJRE3N9JFA
PCD1968TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Non-Magnetic Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz Επαγωγή 3.9nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 5.5GHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.9nH Unshielded Multilayer Inductor 450mA 150 mOhm Max 0603 (1608 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 150 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 450mA Τρέχουσες - Κορεσμός -