ELC-18E822
PanasonicPanasonic
ELC-18E822 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.2MH 350MA 2.4 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: ELC-18E822.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELC-18E822
Αριθμός εξαρτήματος ELC-18E822 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 8.2MH 350MA 2.4 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92171 pcs Φύλλο δεδομένων ELC-18E822.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.748" Dia (19.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 18E
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 8.2mH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.984" (25.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 8.2mH Shielded Wirewound Inductor 350mA 2.4 Ohm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 2.4 Ohm τρέχουσα Αξιολόγηση 350mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ELC-18E6R8
ELC-18E6R8
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: FIXED IND 6.8UH 6.5A 13 MOHM TH
Σε απόθεμα: 85730 pcs
Κατεβάστε: ELC-18E6R8.pdf
RFQ
ELC-2-S
ELC-2-S
Κατασκευαστές: Curtis Industries
Περιγραφή: CONTROL LIQ LEVEL 240VAC CHASSIS