ELC-18E271L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 270UH 2A 83 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: ELC-18E271L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELC-18E271L
Αριθμός εξαρτήματος ELC-18E271L Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 270UH 2A 83 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49509 pcs Φύλλο δεδομένων ELC-18E271L.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.748" Dia (19.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 18E-L
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 270µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.988" (25.10mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 270µH Shielded Wirewound Inductor 2A 83 mOhm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 83 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 2A